Hakkımızda
Mümin ERDEN AŞ olarak sektördeki deneyimimizi siz değerli müşterilerimiz için online alışveriş mağazası sizinmi.com adıyla elektronik ticaret ortamına taşıdık.
 
Alışverişin yeni adresi www.sizinmi.com  günlük yaşantınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı avantajlı fiyatlarla siz değerli üyelerine sunan bir online alışveriş sitesidir.Firmamızın en büyük hedefi Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak  müşterilerimize hizmet vermektir.
 
Sizinmi.com'da  gördüğünüz tüm ürünler orjinaldir. İmitasyon, replika, kopya, ikinci kalite veya defolu ürünlerin satışı yapılmamakta; ürünler, kanunlar çerçevesinde, tedarikçilerimiz tarafından temin edilmektedir. 
 
Sizinmi.com'da bulunan tüm markaların en son sezon ürünleri satışı yapılmakta ve diğer sitelerde var olmayan bir özellik olarak ürünlerin tamamı stoklarımızda yer almaktadır. İşte bu yüzden siz  Sizinmi.com üyeleri, tedarik ve ürün bekleme sorunu ile karşı karşıya kalmamakta ve en kısa sürede satın aldıkları ürünlere sahip olmaktadırlar.